Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Łubianka - Olszówka
- Łubianka - Adamin - Szczepanów - Umień - Drzewce - Mniewo - Łubianka - Tomaszew - Młynik - Ostrów - Umień - Olszówka
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies