Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Kościelec - Koło
- Kościelec - Dąbrowice Stare - Kościelec - Straszków - Gozdów - Koło
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies