Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Konin - Wilczna
- Konin - Kraśnica - Węglew - Kawnice - Golina-Kolonia - Golina - Spławie - Zalesie-Polesie - Wilczna
- Konin - Kraśnica - Węglew - Kawnice - Golina-Kolonia - Golina - Spławie - Zalesie-Polesie - Wilczna