Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Konin - Rzgów
- Konin - Stare Miasto - Barczygłów - Trójka - Święcia - Kuchary Kościelne - Święcia - Czyżew - Dąbroszyn - Wardężyn - Modlibogowice - Błonice - Grabienice - Witnica - Bobrowo - Witnica - Bożatki - Grabienice - Rzgów