Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Konin - Ratyń
- Konin - Kraśnica - Węglew - Kawnice - Golina-Kolonia - Golina - Myślibórz - Radolina - Sługocinek - Sługocin - Ratyń
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies