Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Konin - Komorowo
- Konin - Posada - Wola Łaszczowa - Wieruszew - Włodzimirów - Kazimierz Biskupi - Nieświastów - Warznia - Daninów - Kozarzew - Kozarzewek - Dębówka - Radwaniec - Tokarki - Cząstków - Dobrosołowo - Komorowo