Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Konin - Jaroszewice Grodzieckie
- Konin - Stare Miasto - Modła Królewska - Główiew - Lisiec Nowy - Dąbroszyn - Rychwał - Jaroszewice Rychwalskie - Jaroszewice Grodzieckie
- Konin - Stare Miasto - Modła Królewska - Główiew - Lisiec Nowy - Dąbroszyn - Rychwał - Jaroszewice Rychwalskie - Jaroszewice Grodzieckie
- Konin - Stare Miasto - Modła Królewska - Główiew - Lisiec Nowy - Dąbroszyn - Rychwał - Złotkowy - Grochowy - Siąszyce - Jaroszewice Rychwalskie - Jaroszewice Grodzieckie
- Konin - Stare Miasto - Modła Królewska - Główiew - Lisiec Nowy - Dąbroszyn - Rychwał - Złotkowy - Grochowy - Siąszyce - Zosinki - Biała Panieńska - Zosinki - Siąszyce - Grochowy - Złotkowy - Rychwał - Jaroszewice Rychwalskie - Jaroszewice Grodzieckie
- Konin - Stare Miasto - Modła Królewska - Główiew - Lisiec Nowy - Dąbroszyn - Rychwał - Jaroszewice Rychwalskie - Jaroszewice Grodzieckie
- Konin - Stare Miasto - Modła Królewska - Główiew - Lisiec Nowy - Dąbroszyn - Rychwał - Jaroszewice Rychwalskie - Jaroszewice Grodzieckie
- Konin - Stare Miasto - Modła Królewska - Główiew - Lisiec Nowy - Dąbroszyn - Rychwał - Jaroszewice Rychwalskie - Jaroszewice Grodzieckie