Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Konin - Góry
- Konin - Honoratka - Mikorzyn - Ślesin - Sarnowa - Biskupie - Sarnowa-Kolonia - Różnowo - Sławoszewo - Sławoszewek - Izabelin - Wielkopole - Ostrowąż - Góry
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies