Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Konin - Bożatki
- Konin - Rumin - Branno - Sławsk - Osiecza Pierwsza - Babia - Zastruże - Modła - Rzgów - Grabienice - Witnica - Bobrowo - Witnica - Bożatki
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies