Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Konin - Biała Panieńska
- Konin - Stare Miasto - Modła Królewska - Główiew - Lisiec Nowy - Dąbroszyn - Czyżew - Święcia - Kuchary Kościelne - Franki - Rozalin - Wardężyn - Modlibogowice - Kuchary Borowe - Jaroszewice Grodzieckie - Jaroszewice Rychwalskie - Rychwał - Złotkowy - Grochowy - Rybie - Siąszyce - Zosinki - Biała Panieńska
- Konin - Stare Miasto - Modła Królewska - Główiew - Lisiec Nowy - Dąbroszyn - Czyżew - Święcia - Kuchary Kościelne - Franki - Rozalin - Wardężyn - Modlibogowice - Kuchary Borowe - Jaroszewice Grodzieckie - Jaroszewice Rychwalskie - Rychwał - Złotkowy - Grochowy - Rybie - Siąszyce - Zosinki - Biała Panieńska
- Konin - Stare Miasto - Modła Królewska - Główiew - Lisiec Nowy - Dąbroszyn - Rychwał - Złotkowy - Grochowy - Siąszyce - Zosinki - Biała Panieńska
- Konin - Stare Miasto - Modła Królewska - Główiew - Lisiec Nowy - Dąbroszyn - Rychwał - Siąszyce - Zosinki - Biała Panieńska