Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Koło - Wrząca Wielka
- Koło - Wrząca Wielka - Dąbrowa - Kaczyniec - Dębno Poproboszczowskie - Podkiejsze - Sokołowo - Wrząca Wielka
- Koło - Czołowo-Kolonia - Mikołajówek - Boguszyniec - Wandynów - Lucjanowo - Wrząca Wielka - Kiełczew Smużny Pierwszy - Kiełczew Smużny Czwarty - Osówie - Kiełczew Smużny Czwarty - Lipie Góry - Sokołowo - Wrząca Wielka