Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Koło - Izbica Kujawska
- Koło - Czołowo-Kolonia - Czołowo - Wrząca Wielka - Sokołowo - Podkiejsze - Kiejsze - Dębno Królewskie - Dębno Poproboszczowskie - Krukowo - Olszak - Babiak - Józefowo - Zakrzewo - Góraj - Bogusławice - Mchowo - Wiecinin - Mchowo - Mchówek - Grochowiska - Izbica Kujawska
- Koło - Borki - Osiek Wielki - Osiek Mały - Dęby Szlacheckie - Trzebuchów - Lichenek - Ozorzyn - Olszak - Babiak - Józefowo - Zakrzewo - Góraj - Bogusławice - Mchowo - Wiecinin - Mchowo - Mchówek - Grochowiska - Izbica Kujawska
- Koło - Czołowo-Kolonia - Czołowo - Wrząca Wielka - Sokołowo - Podkiejsze - Kiejsze - Dębno Królewskie - Dębno Poproboszczowskie - Krukowo - Olszak - Babiak - Józefowo - Zakrzewo - Góraj - Bogusławice - Mchowo - Mchówek - Grochowiska - Izbica Kujawska
- Koło - Borki - Osiek Wielki - Osiek Mały - Dęby Szlacheckie - Trzebuchów - Lichenek - Ozorzyn - Olszak - Babiak - Józefowo - Zakrzewo - Góraj - Bogusławice - Mchowo - Mchówek - Grochowiska - Izbica Kujawska
- Koło - Czołowo-Kolonia - Czołowo - Wrząca Wielka - Sokołowo - Podkiejsze - Kiejsze - Dębno Królewskie - Dębno Poproboszczowskie - Krukowo - Olszak - Babiak - Bugaj - Brdów - Gaj Stolarski - Świętosławice - Długie - Izbica Kujawska
- Koło - Czołowo-Kolonia - Czołowo - Wrząca Wielka - Sokołowo - Podkiejsze - Kiejsze - Dębno Królewskie - Dębno Poproboszczowskie - Krukowo - Olszak - Babiak - Bugaj - Brdów - Gaj Stolarski - Świętosławice - Długie - Izbica Kujawska