Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Koło - Drzewce
- Koło - Borki - Osiek Wielki - Nowy Budzisław - Osiek Mały-Kolonia - Osiek Mały - Moczydła - Rosocha - Moczydła - Osiek Mały - Witowo - Drzewce
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies