Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Koło - Babiak
- Koło - Czołowo-Kolonia - Czołowo - Wrząca Wielka - Sokołowo - Podkiejsze - Kiejsze - Dębno Królewskie - Dębno Poproboszczowskie - Krukowo - Olszak - Babiak
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies