Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Koło - Augustynów
- Koło - Powiercie-Kolonia - Powiercie - Skobielice - Przybyłów - Rzuchów - Chełmno - Chruścin - Chełmno - Krzykosy - Lutomirów - Krzykosy - Chełmno - Chruścin - Cichmiana - Czepów Dolny - Wilamów - Brzozówka - Lekaszyn - Augustynów