Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Kiszewy - Tuliszków
- Kiszewy - Grabowiec - Kiszewy - Kępina - Dryja - Kiszewy - Krępa - Zadworna - Tuliszków - Zadworna - Tuliszków
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies