Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Grabienice - Konin
- Grabienice - Rzgów - Modła - Zastruże - Babia - Osiecza Pierwsza - Sławsk - Branno - Rumin - Konin
- Grabienice - Rzgów - Modła - Zastruże - Babia - Osiecza Pierwsza - Sławsk - Branno - Rumin - Konin
- Grabienice - Rzgów - Modła - Zastruże - Babia - Osiecza Pierwsza - Sławsk - Branno - Rumin - Konin