Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Golina - Bożatki
- Golina - Golina-Kolonia - Kawnice - Węglew - Kraśnica - Konin - Rumin - Branno - Sławsk - Osiecza Pierwsza - Babia - Zastruże - Modła - Rzgów - Grabienice - Witnica - Bobrowo - Witnica - Bożatki
- Golina - Golina-Kolonia - Kawnice - Węglew - Kraśnica - Konin - Rumin - Branno - Sławsk - Osiecza Pierwsza - Babia - Zastruże - Modła - Rzgów - Grabienice - Witnica - Bobrowo - Witnica - Bożatki