Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Drzewce - Kościelec
- Drzewce - Witowo - Osiek Mały - Osiek Wielki - Borki - Koło - Gozdów - Straszków - Kościelec - Dąbrowice Stare - Kościelec
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies