Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Drzewce - Koło
- Drzewce - Tomaszew - Dębowiczki - Grabina - Kadzidłowa - Grabina - Głębokie - Krzewata - Zawadka - Złota - Grodna - Ponętów Górny Pierwszy - Olszówka - Ponętów Górny Pierwszy - Tarnówka - Grzegorzew - Stellutyszki - Leśnica - Powiercie-Kolonia - Koło
- Drzewce - Młynik - Tarnówka - Dąbie - Wiesiołów - Sobótka - Chełmno - Rzuchów - Przybyłów - Skobielice - Powiercie - Powiercie-Kolonia - Koło