Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Chodów - Koło
- Chodów - Aleksandrów - Kocewia Duża - Łążek - Kłodawa - Cząstków - Krzykosy - Borysławice Kościelne - Barłogi - Zabłocie - Kiełczewek - Grzegorzew - Boguszyniec - Chojny - Koło
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies