Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Biała Panieńska - Konin
- Biała Panieńska - Zosinki - Siąszyce - Rychwał - Dąbroszyn - Lisiec Nowy - Główiew - Modła Królewska - Stare Miasto - Konin
- Biała Panieńska - Zosinki - Siąszyce - Rybie - Grochowy - Złotkowy - Rychwał - Jaroszewice Rychwalskie - Jaroszewice Grodzieckie - Kuchary Borowe - Modlibogowice - Wardężyn - Rozalin - Franki - Kuchary Kościelne - Święcia - Czyżew - Dąbroszyn - Lisiec Nowy - Główiew - Modła Królewska - Stare Miasto - Konin
- Biała Panieńska - Zosinki - Siąszyce - Grochowy - Złotkowy - Rychwał - Jaroszewice Rychwalskie - Jaroszewice Grodzieckie - Kuchary Borowe - Modlibogowice - Wardężyn - Rozalin - Franki - Kuchary Kościelne - Święcia - Czyżew - Dąbroszyn - Lisiec Nowy - Główiew - Modła Królewska - Stare Miasto - Konin
- Biała Panieńska - Zosinki - Siąszyce - Rychwał - Dąbroszyn - Czyżew - Wardężyn - Modlibogowice - Rozalin - Franki - Kuchary Kościelne - Święcia - Trójka - Barczygłów - Stare Miasto - Konin