Rozkład jazdy PGZK-JASIEL Sp. z o.o. na trasie Łysa Góra - Jasło
- Łysa Góra - Stary Żmigród - Nowy Żmigród - Toki - Gorzyce - Łężyny - Świerchowa - Zarzecze - Majscowa - Żółków - Jasło
- Łysa Góra - Stary Żmigród - Nowy Żmigród - Toki - Gorzyce - Łężyny - Świerchowa - Zarzecze - Majscowa - Żółków - Jasło
- Łysa Góra - Stary Żmigród - Nowy Żmigród - Toki - Gorzyce - Łężyny - Świerchowa - Zarzecze - Majscowa - Żółków - Jasło
- Łysa Góra - Stary Żmigród - Nowy Żmigród - Toki - Gorzyce - Łężyny - Świerchowa - Zarzecze - Majscowa - Żółków - Jasło
- Łysa Góra - Stary Żmigród - Nowy Żmigród - Toki - Gorzyce - Łężyny - Świerchowa - Zarzecze - Majscowa - Żółków - Jasło
- Łysa Góra - Stary Żmigród - Nowy Żmigród - Toki - Gorzyce - Łężyny - Świerchowa - Zarzecze - Majscowa - Żółków - Jasło