Rozkład jazdy PGZK-JASIEL Sp. z o.o. na trasie Krempna - Jasło
- Krempna - Kąty - Skalnik - Kąty - Nowy Żmigród - Toki - Gorzyce - Łężyny - Świerchowa - Zarzecze - Majscowa - Żółków - Jasło
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies