Rozkład jazdy PGZK-JASIEL Sp. z o.o. na trasie Jasło - Nowy Żmigród
- Jasło - Żółków - Majscowa - Zarzecze - Świerchowa - Łężyny - Gorzyce - Toki - Sadki - Nienaszów - Makowiska - Siedliska Żmigrodzkie - Nowy Żmigród
- Jasło - Żółków - Majscowa - Zarzecze - Świerchowa - Łężyny - Gorzyce - Toki - Sadki - Nienaszów - Makowiska - Siedliska Żmigrodzkie - Nowy Żmigród
- Jasło - Żółków - Majscowa - Zarzecze - Świerchowa - Łężyny - Gorzyce - Toki - Nowy Żmigród
- Jasło - Żółków - Majscowa - Zarzecze - Świerchowa - Łężyny - Gorzyce - Toki - Sadki - Nienaszów - Makowiska - Siedliska Żmigrodzkie - Grabanina - Nowy Żmigród
- Jasło - Żółków - Majscowa - Zarzecze - Świerchowa - Łężyny - Gorzyce - Toki - Nowy Żmigród
- Jasło - Warzyce - Jasło - Żółków - Majscowa - Zarzecze - Świerchowa - Łężyny - Gorzyce - Toki - Sadki - Nienaszów - Makowiska - Siedliska Żmigrodzkie - Nowy Żmigród
- Jasło - Żółków - Majscowa - Zarzecze - Świerchowa - Łężyny - Gorzyce - Toki - Sadki - Nienaszów - Makowiska - Siedliska Żmigrodzkie - Nowy Żmigród
- Jasło - Żółków - Majscowa - Zarzecze - Świerchowa - Łężyny - Gorzyce - Toki - Sadki - Nienaszów - Makowiska - Siedliska Żmigrodzkie - Nowy Żmigród
- Jasło - Warzyce - Jasło - Żółków - Majscowa - Zarzecze - Świerchowa - Łężyny - Gorzyce - Toki - Sadki - Nienaszów - Makowiska - Siedliska Żmigrodzkie - Nowy Żmigród