Rozkład jazdy PGZK-JASIEL Sp. z o.o. na trasie Jasło - Łężyny
- Jasło - Żółków - Majscowa - Zarzecze - Świerchowa - Łężyny
- Jasło - Żółków - Majscowa - Zarzecze - Świerchowa - Łężyny
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies