Rozkład jazdy PGZK-JASIEL Sp. z o.o. na trasie Jasło - Czermna
- Jasło - Trzcinica - Przysieki - Siedliska Sławęcińskie - Sławęcin - Skołyszyn - Siepietnica - Święcany - Czermna
- Jasło - Trzcinica - Przysieki - Siedliska Sławęcińskie - Sławęcin - Skołyszyn - Siepietnica - Święcany - Szerzyny - Święcany - Czermna
- Jasło - Trzcinica - Przysieki - Siedliska Sławęcińskie - Sławęcin - Skołyszyn - Siepietnica - Święcany - Czermna
- Jasło - Trzcinica - Przysieki - Siedliska Sławęcińskie - Sławęcin - Skołyszyn - Siepietnica - Święcany - Czermna