Rozkład jazdy PKS Jarosław S.A. na trasie Lubaczów - Werchrata
- Lubaczów - Młodów - Karolówka - Piastowo - Basznia Dolna - Basznia Górna - Podemszczyzna - Horyniec-Zdrój - Dziewięcierz - Werchrata
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies