Rozkład jazdy PKS Jarosław S.A. na trasie Lubaczów - Krowica Sama
- Lubaczów - Lisie Jamy - Wólka Krowicka - Krowica Hołodowska - Budomierz - Krowica Hołodowska - Krowica Sama
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies