Rozkład jazdy PKS Jarosław S.A. na trasie Lubaczów - Basznia Dolna
- Lubaczów - Bałaje - Antoniki - Młodów - Basznia Dolna
- Lubaczów - Młodów - Karolówka - Piastowo - Basznia Dolna
- Lubaczów - Bałaje - Załuże - Tymce - Basznia Dolna
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies