Rozkład jazdy PKS Jarosław S.A. na trasie Horyniec-Zdrój - Lubaczów
- Horyniec-Zdrój - Świdnica - Nowe Brusno - Chotylub - Nowe Sioło - Cieszanów - Dachnów - Lubaczów
- Horyniec-Zdrój - Podemszczyzna - Basznia Górna - Basznia Dolna - Piastowo - Karolówka - Młodów - Lubaczów