Rozkład jazdy PKS Jarosław S.A. na trasie Basznia Górna - Lubaczów
- Basznia Górna - Basznia Dolna - Młodów - Antoniki - Bałaje - Lubaczów
- Basznia Górna - Basznia Dolna - Piastowo - Karolówka - Młodów - Lubaczów
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies