Rozkład jazdy PKS Gryfice Sp. z o.o. na trasie Wyszobór - Wyszobór
- Wyszobór - Modlimowo - Wicimice - Pniewo - Natolewice - Wicimice - Modlimowo - Wyszobór
- Wyszobór - Modlimowo - Dąbie - Wicimice - Pniewo - Natolewice - Wicimice - Modlimowo - Wyszobór
- Wyszobór - Modlimowo - Wicimice - Pniewo - Natolewice - Wicimice - Dąbie - Modlimowo - Wyszobór