Rozkład jazdy PKS Gryfice Sp. z o.o. na trasie Trzebiatów - Gryfice
- Trzebiatów - Mirosławice - Gąbin - Lewice - Darżewo - Dargosław - Mołstowo - Bielikowo - Żukowo - Bielikowo - Mołstowo - Cieszyce - Brojce - Stołąż - Tąpadły - Przybiernowo - Pruszcz - Przybiernowo - Raduń - Gryfice