Rozkład jazdy PKS Gryfice Sp. z o.o. na trasie Sławoborze - Świdwin
- Sławoborze - Sidłowo - Krzecko - Ciechnowo - Jastrzębniki - Przymiarki - Biały Zdrój - Krosino - Świdwin
- Sławoborze - Ciechnowo - Przymiarki - Krosino - Świdwin
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies