Rozkład jazdy PKS Gryfice Sp. z o.o. na trasie Rewal - Gryfice
- Rewal - Niechorze - Pogorzelica - Skalno - Konarzewo - Lędzin - Skrobotowo - Karnice - Mojszewo - Cerkwica - Trzeszyn - Grądy - Przybiernówko - Rzęskowo - Gryfice
- Rewal - Niechorze - Lędzin - Skrobotowo - Karnice - Mojszewo - Cerkwica - Trzeszyn - Grądy - Przybiernówko - Rzęskowo - Gryfice