Rozkład jazdy PKS Gryfice Sp. z o.o. na trasie Przybiernów - Maszewo
- Przybiernów - Goleniów - Budno - Rożnowo Nowogardzkie - Darż - Sokolniki - Stodólska - Maszewo
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies