Rozkład jazdy PKS Gryfice Sp. z o.o. na trasie Pobierowo - Gryfice
- Pobierowo - Pustkowo - Trzęsacz - Rewal - Niechorze - Pogorzelica - Skalno - Konarzewo - Lędzin - Skrobotowo - Karnice - Mojszewo - Cerkwica - Trzeszyn - Grądy - Przybiernówko - Rzęskowo - Gryfice
- Pobierowo - Pustkowo - Trzęsacz - Rewal - Niechorze - Pogorzelica - Skalno - Konarzewo - Lędzin - Skrobotowo - Karnice - Mojszewo - Cerkwica - Trzeszyn - Grądy - Przybiernówko - Rzęskowo - Gryfice
- Pobierowo - Pustkowo - Trzęsacz - Rewal - Niechorze - Pogorzelica - Skalno - Konarzewo - Lędzin - Skrobotowo - Karnice - Mojszewo - Cerkwica - Trzeszyn - Grądy - Przybiernówko - Rzęskowo - Gryfice
- Pobierowo - Pustkowo - Trzęsacz - Rewal - Niechorze - Pogorzelica - Konarzewo - Lędzin - Skrobotowo - Karnice - Mojszewo - Cerkwica - Trzeszyn - Grądy - Przybiernówko - Rzęskowo - Gryfice
- Pobierowo - Pustkowo - Trzęsacz - Rewal - Śliwin - Ninikowo - Karnice - Mojszewo - Cerkwica - Trzeszyn - Grądy - Przybiernówko - Rzęskowo - Gryfice