Rozkład jazdy PKS Gryfice Sp. z o.o. na trasie Nowogard - Nowogard
- Nowogard - Dąbrowa Nowogardzka - Bochlin - Grabin - Błotno - Łęgno - Trzechel - Błotno - Dąbrowa Nowogardzka - Nowogard
- Nowogard - Wojcieszyn - Żabowo - Boguszyce - Brzozowo - Żabówko - Żabowo - Maszkowo - Nowogard
- Nowogard - Kulice - Jarchlino - Maszkowo - Nowogard
- Nowogard - Sąpolnica - Ostrzyca - Kulice - Jarchlino - Maszkowo - Nowogard
- Nowogard - Świerczewo - Strzelewo - Węgorza - Czermnica - Strzelewo - Świerczewo - Nowogard
- Nowogard - Karsk - Dąbrowa Nowogardzka - Bochlin - Nowogard
- Nowogard - Karsk - Dąbrowa Nowogardzka - Błotno - Dąbrowa Nowogardzka - Błotno - Trzechel - Łęgno - Grabin - Błotno - Dąbrowa Nowogardzka - Karsk - Nowogard
- Nowogard - Maszkowo - Jarchlino - Kulice - Nowogard
- Nowogard - Maszkowo - Żabowo - Żabówko - Brzozowo - Boguszyce - Żabowo - Wojcieszyn - Nowogard
- Nowogard - Lestkowo - Miętno - Orzechowo - Orzesze - Wołowiec - Orzechowo - Sikorki - Szczytniki - Glicko - Sikorki - Nowogard
- Nowogard - Świerczewo - Strzelewo - Czermnica - Węgorza - Strzelewo - Świerczewo - Nowogard
- Nowogard - Ostrzyca - Sąpolnica - Nowogard
- Nowogard - Lestkowo - Miętno - Orzechowo - Orzesze - Wołowiec - Orzechowo - Sikorki - Szczytniki - Glicko - Sikorki - Bochlin - Dąbrowa Nowogardzka - Karsk - Nowogard
- Nowogard - Bochlin - Dąbrowa Nowogardzka - Karsk - Nowogard
- Nowogard - Sikorki - Glicko - Szczytniki - Sikorki - Orzechowo - Wołowiec - Orzesze - Orzechowo - Miętno - Lestkowo - Nowogard
- Nowogard - Sąpolnica - Ostrzyca - Nowogard