Rozkład jazdy PKS Gryfice Sp. z o.o. na trasie Maszewo - Goleniów
- Maszewo - Mokre - Nastazin - Dębice - Godowo - Rożnowo Łobeskie - Darż - Maszewo - Radzanek - Maciejewo - Goleniów
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies