Rozkład jazdy PKS Gryfice Sp. z o.o. na trasie Grzmiąca - Grzmiąca
- Grzmiąca - Równe - Gdaniec - Radusz - Mieszałki - Godzisław - Czechy - Przystawy - Sławno - Grzmiąca
- Grzmiąca - Równe - Gdaniec - Radusz - Mieszałki - Godzisław - Czechy - Przystawy - Sławno - Grzmiąca
- Grzmiąca - Godzisław - Czechy - Sławno - Przystawy - Równe - Grzmiąca - Mieszałki - Radusz - Gdaniec - Grzmiąca
- Grzmiąca - Lubogoszcz - Wielawino - Storkowo - Sucha - Krosino - Boleszkowice - Wielanowo - Nosibądy - Grzmiąca
- Grzmiąca - Iwin - Przeradz - Radomyśl - Storkowo - Lubogoszcz - Radostowo - Iwin - Grzmiąca
- Grzmiąca - Nosibądy - Wielanowo - Boleszkowice - Krosino - Grzmiąca - Sucha - Grzmiąca - Wielanowo - Storkowo - Grzmiąca
- Grzmiąca - Lubogoszcz - Wielawino - Storkowo - Sucha - Krosino - Boleszkowice - Wielanowo - Nosibądy - Grzmiąca
- Grzmiąca - Iwin - Radomyśl - Storkowo - Lubogoszcz - Radostowo - Iwin - Przeradz - Iwin - Lubogoszcz - Grzmiąca