Rozkład jazdy PKS Gryfice Sp. z o.o. na trasie Goleniów - Maszewo
- Goleniów - Maciejewo - Radzanek - Maszewo - Darż - Rożnowo Łobeskie - Godowo - Dębice - Nastazin - Mokre - Maszewo
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies