Rozkład jazdy PKS Grójec Sp. z o.o. na trasie Warka - Grójec
- Warka - Laski - Krześniaków - Nowa Wieś - Gołębiów - Bronisławów - Franciszków - Stefanków - Nowy Miedzechów - Wola Boglewska - Jasieniec - Czachów - Pabierowice - Skurów - Grudzkowola - Kępina - Grójec
- Warka - Laski - Krześniaków - Nowa Wieś - Rytomoczydła - Ryszki - Boglewice - Wola Boglewska - Jasieniec - Czachów - Pabierowice - Skurów - Grudzkowola - Kępina - Grójec