Rozkład jazdy PKS Grójec Sp. z o.o. na trasie Grójec - Góra Kalwaria
- Grójec - Janówek - Słomczyn - Żyrów - Barcice Drwalewskie - Drwalew - Lasopole - Chynów - Grobice - Czaplinek - Sobików - Dębówka - Karolina - Góra Kalwaria
- Grójec - Janówek - Słomczyn - Żyrów - Żyrówek - Wola Żyrowska - Barcice Drwalewskie - Drwalew - Lasopole - Chynów - Grobice - Sułkowice - Grobice - Czaplinek - Sobików - Dębówka - Karolina - Góra Kalwaria