Rozkład jazdy PKS Grodzisk Mazowiecki Sp.z o.o na trasie Mszczonów - Grodzisk Mazowiecki
- Mszczonów - Kuranów - Radziejowice - Adamów-Parcel - Adamów-Wieś - Kuklówka Zarzeczna - Makówka - Mościska - Mościska - Janinów - Kałęczyn - Grodzisk Mazowiecki
- Mszczonów - Kuranów - Radziejowice - Adamów-Parcel - Adamów-Wieś - Kuklówka Zarzeczna - Makówka - Mościska - Mościska - Janinów - Kałęczyn - Grodzisk Mazowiecki