Rozkład jazdy PKS Grodzisk Mazowiecki Sp.z o.o na trasie Grodzisk Mazowiecki - Izdebno Kościelne
- Grodzisk Mazowiecki - Chlebnia - Dąbrówka - Zabłotnia - Izdebno Kościelne
- Grodzisk Mazowiecki - Wólka Grodziska - Kozery - Kraśnicza Wola - Nowe Kozery - Kozery - Nowe Kozery - Kozery - Nowe Kozery - Kraśnicza Wola - Nowe Izdebno - Izdebno Kościelne