Rozkład jazdy PKS Grodzisk Mazowiecki Sp.z o.o na trasie Boża Wola - Grodzisk Mazowiecki
- Boża Wola - Cegłów - Izdebno Kościelne - Nowe Izdebno - Kraśnicza Wola - Nowe Kozery - Kozery - Nowe Kozery - Kozery - Nowe Kozery - Kraśnicza Wola - Kozery - Wólka Grodziska - Grodzisk Mazowiecki