Rozkład jazdy PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o. na trasie Międzyrzecz - Templewo
- Międzyrzecz - Pieski - Kursko - Chycina - Goruńsko - Bledzew - Goruńsko - Kleszczewo - Templewo
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies