Rozkład jazdy PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o. na trasie Międzyrzecz - Stołuń
- Międzyrzecz - Żółwin - Kuligowo - Stołuń
- Międzyrzecz - Bobowicko - Policko - Janowo - Policko - Borowy Młyn - Pszczew - Szarcz - Stołuń
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies