Rozkład jazdy PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o. na trasie Międzychód - Pniewy
- Międzychód - Wielowieś - Gorzyń - Skrzydlewo - Kamionna - Prusim - Mechnacz - Rozbitek - Kwilcz - Orzeszkowo - Pólko - Daleszynek - Lubosz - Karolewice - Pniewy
- Międzychód - Bielsko - Zatom Stary - Ławica - Kłosowice - Sieraków - Grobia - Przemyśl - Lutomek - Mościejewo - Niemierzewo - Lubosz - Karolewice - Pniewy